N-01 Carbon

N-01 Carbon Kral Arms to wiatrówka wykorzystująca system  klasycznie łamanej lufy.  N-01 Carbon  jak większość wiatrówek łamanych jest wiatrówką jednostrzałową. Wiatrówka N-07 Carbon posiada dostosowaną kolbę dla osób prawo- i lewo- ręcznych. Karabinek występuje w wersji 4,5mm, 5,5mm na śrut diabolo.

Podziel się:

Wiatrówka N-01 Carbon jest dziełem Tureckiego producenta strzelb i wiatrówek Kral Arms. Kral Arms  jest producentem  produktów łowieckich, strzeleckich i sportowych z 20 letnim doświadczeniem a efektem pracy 250 osobowej fabryki  jest   dystrybucja   produktów  do 40 krajów. Wiatrówki Karl Arms tworzone są przy pomocy nowoczesnych rozwiązań i  wysokiej jakości  materiałów Produkty Karl Arms  wykańczane są  z dużym nakładem pracy rąk ludzkich  co powoduje, że wiatrówki  mają swój charakter i są dopracowane najwyższym stopniu. Konstrukcje tureckiego lidera w branży wiatrówek PCP łączą w sobie elegancki design z wysokimi parametrami technicznymi

N-01 Carbon Kral Arms to wiatrówka wykorzystująca system  klasycznie łamanej lufy.  N-01 Carbon  jak większość wiatrówek łamanych jest wiatrówką jednostrzałową. Wiatrówka N-07 Carbon posiada dostosowaną kolbę dla osób prawo- i lewo- ręcznych. Karabinek występuje w wersji 4,5mm, 5,5mm na śrut diabolo.  Waga wiatrówki to 2,7kg co przy długości całkowitej 115 cm daje lekką konstrukcje idealną do urozmaicenia w rodzinnych pikników. Energia kinetyczna tej wiatrówki to 10J co powoduje że jest idealną konstrukcją na początek do wypracowania odpowiednich nawyków strzeleckich.

Trwała kolba wykonana z odpornych na uszkodzenia materiałów syntetycznych  nadaje karabinowi nowoczsnego wyglądu. Kolba N-01 Carbon zaopatrzona z gumowaną stopkę oraz ergonomiczne tłoczenia które tworzą Kolbe typu Monte Carlo, łoże wiatrówki wyposażone jest w grawerowane wstawki których struktura ma bezpośredni wpływ na komfort użytkowania oraz bezpieczeństwa.

Na celność Wiatrówki N-01 Carbon jest wypływa gwintowana lufa o długości 115 cm, dwustopniowa regulacja spustu pozwala odpowiedni ustawić z preferencjami strzelca. Wiatrówka N-01 Carbon wyposażona jest w mechaniczne przyrządy celownicze czyli muszkę i szczerbinkę zaopatrzone w system TRUE GLO powodujący, że podczas celowania widzimy trzy jaskrawe kropki . Konstrukcja N-01 Carbon Karl Arms umożliwia korzystanie z lunety którą możemy zamontować dzięki umieszczonej  11mm szynie. Wiatrówka Kral Arms N-01 Carbon wyposażona jest bezpiecznik umieszczony przy spuscie , który chroni przed oddaniem niekontrolowanego strzału.

Dodatkowe informacje

Kaliber

4.5 mm, 5.5 mm

Waga

2,7

Długość

115 cm / 45,25 inch

Długość lufy

45,5 cm / 18 inch

System zasilania

Sprężyna

Łoże

Syntetyczne

Kolor łoża

Carbon, Czarny

Kategoria