Puncher Superduty

Karabinek PCP Puncher Superduty to produkt wiodącego turekciego producenta wiatrówek i innych produktów strzeleckich Kral Arms. Wiatrówka Puncher Superduty zapewnia wysoką precyzję strzału, dzięki specjalnie wyprofilowanej formie. Doskonałe parametry Karabinku Puncher Superduty, przekładają się na jego wysoką skuteczność i wygodę użytkowania. Pojemność 250 barów / 1425 cm3 oraz możliwość wystrzelenia nawet 14 śrutów wpływają na wysoką moc i precyzję.

Podziel się:
Wiatrówka PCP Puncher Superduty marki Kral Arms

Kral Arms jako dystrybutor wysokiej klasy wiatrówek, karabinków i innych produktów strzeleckich, swój asortyment dostarcza już w 40 krajach. Każdy karabinek marki Kral Arms wykonywany jest nie tylko z wysokiej jakości materiałów i nowoczesnych technik, ale ale także dzięki pracy ludzkich rąk. To sprawia, że karabinki i wiatrówki Kral Arms mają niepowtarzalny charakter, który ceni środowisko strzelców już od ponad 20 lat. Wiatrówki i karabinki tureckiego producenta Kral Arms wyróżniają się precyzją, nowoczesnym designem i wysokimi jakościowo parametrami technicznymi.

Wiatrówka Puncher Superduty została wyprodukowana z wysokiej jakości syntetycznego tworzywa w ergonomicznym designie, dzięki czemu korzystanie z tego karabinka gwarantuje precyzyjność i wygodę. Do Punchera Superduty można dołączyć przyrządy optoelektorniczne Weaver / Picatinny oraz inne akcesoria np. celownik laserowy czy latarkę. Średnia waga karabinku Puncher Superduty wynoski 4,90 kg przy długości całkowitej 105 cm.

Karabinek PCP Puncher Superduty zawiera magazynek obrotowy indeksowany, gdzie pojemność ładowarki wynosi 14 sztuk w kalibrze 4,5 i może osiągnąć wartość nawet 850 wystrzałów. Wiatrówka Puncher Superduty została wyposażona w aluminiowy kartusz o pojemności 250 barów. Doskonałe parametry wiatrówki Puncher Superduty sprawiają, że jest to jeden z najlepszych pośród karabinków Kral Arms.

Dodatkowe informacje

Kaliber

4.5 mm, 5.5 mm, 6.35 mm

Kolor łoża

Czarny

Kolor lufy

Czarny

Łoże

Syntetyczne

Producent

Kral Arms

System zasilania

PCP

Typ

Karabinek

Pojemność magazynka

10, 12, 14

Długość

105,5 cm / 41.3 inch

Długość lufy

58 cm / 22,8 inch

Pojemność zbiornika

250 bar / 1425 cc

Kategoria Tags: ,