Puncher Empire

Puncher Empire to karabinek PCP Kral Arms, czyli renomowanego producenta wiatrówek i innych produktów strzeleckich. Wiatrówka Puncher Empire łączy w sobie stylowy design drewnianego łoża z wysokimi parametrami technicznymi, które sprawiają, że strzelanie z tej wiatrówki PCP jest niezwykle precyzyjne i komfortowe dzięki ergonomicznym kształtom. Dużą precyzję i moc, karabinek Puncher Empire zawdzięcza pojemności ładowarki oraz obrotowemu magazynkowi.

Podziel się:
Wiatrówka PCP uznawanej tureckiej marki Kral Arms – Puncher Empire.

Kral Arms to renomowany producent produktów strzeleckich, łowieckich i sportowych. Ceniony dystrybutor karabinków i wiatrówek w 40 krajach na świecie. W procesie konstrukcji karabinków wykorzystywane są wysokiej klasy materiały i surowce, które nadają wyrobom Kral Arms niepowtarzalnego charakteru. Do produkcji wiatrówek tego tureckiego producenta wciąż wykorzystywana jest siła i nakład pracy ludzkich rąk, obok nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Produkty Kral Arms doceniane są w środowisku strzeleckim za połączenie jakości technicznej z ergonomicznym designem.

Puncher Empire zachwyca nie tylko doskonałymi parametrami technicznymi, ale także ergonomicznym kształtem i częściowym wykonaniem z drewna z tureckiego orzecha. Połączenie świetnego designu karabinka z jakością i precyzją strzałów zwraca uwagę użytkowników. Puncher Empire to wiatrówka PCP, którą zasila sprężone powietrze w aluminiowym kartuszu o pojemności 200 barów. Dzięki ergonomicznemu spustowi strzelanie karabinkiem Puncher Empire to czysta przyjemność. W zależności od kalibru, pojemność ładowarki wynosi 14, 12 lub 10 sztuk.

 Waga wiatrówki Puncher Empire producenta Kral Arms wynosi ok. 3,75 kg przy długości całkowitej wynoszącej 78 cm. Sama lufa karabinka ma długość 53,7 cm.

 

Dodatkowe informacje

Kaliber

4.5 mm, 5.5 mm, 6.35 mm

Kolor łoża

Orzech

Kolor lufy

Czarny

Łoże

Drewno

Producent

Kral Arms

System zasilania

PCP

Typ

Karabinek

Pojemność magazynka

10, 12, 14

Długość

78 cm / 30.7 inch

Długość lufy

53 cm / 20.8 inch

Pojemność zbiornika

200 bar / 280 cc

Kategoria Tags: ,