Puncher Empire X

Puncher Empire X to karabinek PCP renomowanego producenta Kral Arms, dystrybutora wiatrówek i innych produktów strzeleckich. Wiatrówka Puncher Empire X to nie tylko ciekawy design w postaci drewnianego łoża, ale to również wysokie parametry techniczne, cenione wśród środowisk strzeleckich. Strzelanie wiatrówki PCP Puncher Empire X ma dużą siłę i jest w pełni komfortowe, co zawdzięcza swojej ergonomii i dostępnym kalibrom.

Podziel się:
Wiatrówka PCP – Puncher Empire X marki Kral Arms

Kral Arms to znany producent produktów łowieckich, strzeleckich i sportowych, dystrybuujący swoje wiatrówki, karabinki oraz inne produkty strzeleckie do 40 krajów na świecie. Do produkcji karabinków i wiatrówek wykorzystywane materiały i surowce w wysokiej jakości, które nadają wyrobom Kral Arms niepowtarzalnego charakteru. W produkcji wiatrówek tureckiego producenta Kral Arms nadal udział ma siła pracy ludzkich rąk oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Wiatrówki i karabinki Kral Arms doceniane są w środowisku strzeleckim za połączenie jakości technicznej z ergonomicznym designem.

Wiatrówka Puncher Empire X została skonstruowana w designerski sposób, dlatego jej łoże zostało wykonane z drewna z tureckiego orzecha. Oprócz niebanalnego wyglądu wyróżnia się również parametrami technicznymi. Dużą zaletą wiatrówki PCP Puncher Empire X jest również ergonomiczny kształt, który pozytywnie wpływa na komfort użytkowania karabinku. Nie tylko wygląd i ergonomia wiatrówki Empire X zwraca uwagę użytkowników. Puncher Empire to karabinek PCP dostępny w kalibrze 4,5 mm, 5,5 mm oraz 6,35 mm gdzie pojemność ładowarki wynosi kolejno 14, 12 i 10 sztuk, a całkowity numer strzałów wiatrówki to 70, 60 i 50. Aluminiowy kartusz karabinka PCP Kral Arms Puncher Empier X ma pojemność 200 barów / 600 cc.

 Waga wiatrówki Puncher Empire producenta Kral Arms wynosi ok. 3,75 kg przy długości całkowitej wynoszącej 78 cm. Natomiast lufa karabinka ma długość 53 cm.

Dodatkowe informacje

Kaliber

4.5 mm, 5.5 mm, 6.35 mm

Kolor łoża

Orzech

Kolor lufy

Czarny

Łoże

Drewno

Producent

Kral Arms

System zasilania

PCP

Typ

Karabinek

Pojemność magazynka

10, 12, 14

Długość lufy

40.7 cm / 16 inch

Pojemność zbiornika

250 bar / 500 cc

Kategoria Tags: ,